Wiadomości

„Lato w Mieście” dla pruszkowskich zerówkowiczów

„Lato w Mieście” dla pruszkowskich zerówkowiczów

Autor artykułu: red. | 09 maja 2023 7:00 |

0
„Lato w Mieście” dla pruszkowskich zerówkowiczów Pruszków

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Miasto Pruszków opublikowało listę placówek, w którym organizowana jest akcja „Lato w Mieście” oraz terminy ich dyżurów.

Miasto Pruszków opublikowało listę placówek i terminy dyżurów wakacyjnych oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych. Dyżury zaplanowano w czterech dwutygodniowych „turnusach”.

Szkoły zapewniają uczniom tzw. klas „0” realizację programu wychowania przedszkolnego pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz właściwą organizację procesu wychowawczo – dydaktycznego przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, warunków do zabawy oraz wyżywienie.

Zapisy na dyżury będą prowadzone w dniach 15-19 maja w szkołach, do których dzieci uczęszczają przez cały rok szkolny. Listy zostaną przekazane zbiorczo do placówek dyżurujących.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama