Kurier odpowie za kradzież przesyłek

Ożarów Maz.

W gminie Ożarów Mazowiecki w jednej z firm kurierskich dochodziło do licznych kradzieży. Policjanci zatrzymali jednego z pracowników, który był podejrzany o przestępstwa.

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego kilka dni temu otrzymali zgłoszenie o licznych kradzieżach wartościowych przedmiotów z przesyłek. Przestępstwa miał dokonać jeden z pracowników. – Policjanci udali się na teren firmy. W rozmowie z pracownikami działu bezpieczeństwa potwierdzili fakt kradzieży, co też zostało utrwalone na monitoringu. W miejscu zamieszkania 21-latka funkcjonariusze zabezpieczyli mienie stanowiące własność firmy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a firma odzyskała wcześniej skradzione przez niego przedmioty. Podczas czynności w komisariacie funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze markowy zegarek, który mężczyzna miał założony na ręku oraz srebrną bransoletkę. Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mu zarzutów kradzieży – informuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach. – Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa – dodaje.

21-latek poddał się dobrowolnie karze.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.