Zostań dziennikarzem na jeden dzień. Wakacyjne spotkanie z Tel-Kab w Nowej Stacji.

Pruszków

Jak nagrywa się relację z wydarzeń? Jak to jest być dziennikarzem? Co widzi operator kamery? Na te i inne pytania Waszych pociech odpowiedzą sami specjaliści z branży podczas spotkania na dachu pruszkowskiej Nowej Stacji. Wstęp wolny!

Spotkanie w ramach cyklu „Aktywne Wakacje” odbędzie się już 25 lipca w godz. 11.00-14.00. Na dachu centrum Nowa Stacja o aktywność zadba ekipa Tel-Kab wraz z Anną Chomiak (znana z blogu nieidealnaanna.pl oraz spotkań Aktywne Mamy Działamy). Co mają w planach?

Spotkanie zacznie się „pogadanką” o technologii światłowodowej dostarczania do domu telewizji i Internetu. Następnie nieco wiedzy teoretycznej podczas warsztatów „Poznaj pracę z telewizji”, po których nastąpią zajęcia praktyczne. Uczestnicy wspólnie stworzą relację z wydarzenia, która będzie wyemitowana na kanale Tel-Kab HD.

Co więcej? Organizatorzy zaplanowali także qiuzy tematyczne z nagrodami. Będą także strefy: kolorowanek Puls Kids i sweet&coffee FOX. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z rybką Mini Mini+. Dla uczestników przewidziano również upominki.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.