Znów „Kevin sam w domu” na święta. A co jeszcze w TV?

Region

Święta bez Kevina? Nie może być. Sprawdziliśmy jakie jeszcze inne klasyki świątecznego kina zobaczymy na ekranach.

Jak co roku w święta Bożego Narodzenia możemy spodziewać się klasycznych filmów w telewizji. Jednym z nich, o którym mówi się żarty, to „Kevin sam w domu”. W zasadzie trudno wyobrazić sobie święta bez tego filmu. Przynajmniej tak uznaje telewizja Polsat, bo to tam zobaczycie ten świąteczny klasyk. Film będzie można obejrzeć 24 grudnia o godz. 20.00 i 25 grudnia o godz. 16.30. Pierwszego dnia świąt Polsat przygotował rodzinne kino i o godz. 20.10 Polsat pokaże film „O Yeti!”.

TVN postanowił wyemitować w Wigilię o godz. 20.00 „Pada Shrek”. Tradycyjnie jak na TVN w ramówce nie mogło zabraknąć Listów do M. tym razem w wigilię o godz. 20.25 obejrzymy drugą część filmu. Następnie wyemitowany zostanie film „Miss Agent”. W pierwszy dzień świąt możemy liczyć na kontynuację. O godz. 20.00 na TVN będzie można obejrzeć „Listy do M. III”, a o 22.15 „Miss Agent 2”.

TVP2 w Wigilię o godz. 20.00 będzie można obejrzeć „M jak Miłosc – wigilia u Mostowiaków”. Natomiast o godz. 21.00 będzie można obejrzeć film „Świąteczne przeznaczenie”. Paula mieszka w Saint Louis, w stanie Missouri, zawodowo zajmuje się wyceną antyków. Tuż przed Bożym Narodzeniem przyjmuje oświadczyny swego chłopaka Daniela, ale nie jest przekonana, że podjęła właściwą decyzję. Poznaje tego drugiego – Gery’ego. W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia o godzinie 20.00 TVP2 wyemituje film „Wybuchowa para” Tajny agent Roy Miller (Tom Cruise) czeka na samolot do Bostonu. Na lotnisku wpada mu w oko atrakcyjna, trochę niezdarna blondynka June Havens (Cameron Diaz).

TVP1 w Wigilię o godz. 19.25 wyemituje Uroczystą pasterkę z Watykanu z udziałem papieża Franciszka. Następnie o godz. 21.15 rozpocznie się koncert kolęd z Bazyliki Archikatedralnej we Fromborku. TVP1 pierwszego dnia świąt, 25 grudnia o godz. 21.25 wyemituje film „Zupa nic”. Nominowana do Złotych Lwów komedia obyczajowa Kingi Dębskiej będąca prequelem do filmu „Moje córki krowy” tej samej reżyserki. Obraz trzypokoleniowej rodziny, mieszkającej pod jednym dachem. Siostry Kasia i Marta, ich rodzice i babcia.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Znów „Kevin sam w domu” na święta. A co jeszcze w TV?”

 1. AvP pisze:

  Masakra

 2. 25 latek pisze:

  Niesamowite jest to jak starzy ludzie po 40tce są uzależnieni od telewizora. Zamiast spędzić święta z rodziną to siedzą wpatrzeni w tę puszkę.

 3. robot pisze:

  Może będzie Zenek i bracia Golec ? Od nich ciekawsze są tylko orędzia prezydęta i Matełusza.

 4. Ojciec Kevina pisze:

  A ja się nawet cieszę, bo im nowsze filmy, tym głupsze.
  Niby świat powinien się rozwijać, a wygląda, że się cofa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły