„Zielono mi” już w tę sobotę

Komorów

Zarezerwowaliście sobie sobotnie popołudnie na piknik „Zielono mi”? Musicie tam się pojawić! Szykuje się wiele atrakcji.Coraz piękniejsza pogoda sprzyja imprezom plenerowym. Jedną z nich jest piknik „Zielono mi!”. Motywem przewodnim wydarzenia będzie motyl.

Impreza odbędzie się 21 maja i rozpocznie się o godz. 13.00 w Komorowie na Placu Paderewskiego. W programie wykład Mai Popielarskiej „Zielono od pierwszego wejrzenia”, Agnieszki Senderskiej „Zielone odstraszacze komarów i kleszczy”. O godz. 17.00 zaplanowano koncert w stylu retro i glamour – grać będzie zespół Doris Retro Band.

Przez cały czas będzie można odwiedzać stoiska z produktami naturalnymi, skorzystać z wymieniania roślin, warsztatów kreatywnych, wziąć udział w muzykowaniu na trawie, kole fortuny. Zaplanowano także stoisko z zielonymi przekąskami, a dla najmłodszych przewidziano gry i zabawy. Zakończenie imprezy zaplanowano na godz.18.00.

Współorganizatorami wydarzenia są: Zarząd Osiedla Komorów, Dziewczyny z Komorowa – Koło Gospodyń Wiejskich, Ekobrygada, Wkołomacieja, Koło Gospodyń Wiejskich „Pęciczanki”, Stwowarzyszenie Projekt Raszyn 1809, Razem dla Rozwoju, Stowarzyszenie K40, Stowarzyszenie Aktywnie, Bezpiecznie, Ciekawie – ABC oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie. Mile widziane stroje z motywem motyla!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.