Zespół Boys wystąpi w Brwinowie!

Brwinów

W ostatni weekend sierpnia w Brwinowie pojawi się legenda disco polo – zespół Boys. Z pewnością nie zabraknie takich hitów jak „Jesteś szalona” czy „Wolność”.

Boys to jeden z najbardziej popularnych zespołów muzycznych w historii polskiego disco polo, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Nawet ci, którzy nie lubią tego gatunku muzyki doskonale znają słowa utworów tego boysbandu. Artyści występowali już m.in. w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Belgii czy Niemczech.

Grupa została założona w 1991 r. w Prostkach niedaleko Ełku. Od samego początku twórcą utworów i autorem tekstów jest Marcin Miller. Zespół zdobył wiele prestiżowych nagród za osiągnięcia oraz sześć platynowych płyt i dwie złote. Jako jedyna grupa disco polo w Polsce otrzymała nagrodę w Opolu od TVP (27 czerwca 1995 r.). Obecnie w skład boysbandu wchodzą: Marcin Miller, Jan Cieniewicz, Andrzej Jabłoński, Konrad Dobrzyński, Marcin Dardziński. 

Gwiazdą tegorocznych dożynek gminnych w Brwinowie będzie… zespół Boys! Już 28 sierpnia, w niedzielę na stadionie miejskim przy ul. Turystycznej 3 pojawi się Marcin Miller i spółka. Start koncertu o godz. 19.00. Będzie to niepowtarzalna okazja do zabawy przy dźwiękach kultowego zespołu disco polo. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.