Zdrowa niedziela w Raszynie

Raszyn

W niedzielę, 27 sierpnia, w Raszynie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Zdrowa niedziela”. Będzie to okazja, aby przebadać się i skorzystać z porady lekarzy specjalistów.

„Zdrowa niedziela” to akcja, której celem jest zachęcanie mieszkańców powiatu pruszkowskiego do zadbania o siebie i wykonania badań profilaktycznych. Mieszkańcy będą mieli okazję zasięgnąć porady u specjalistów. W minioną niedzielę można było przebadać się w dermobusie. Tym razem będzie można wykonać badanie w nowoczesnym okobusie. Lekarze będą mogli wykonać badania w kierunku wad wzroku oraz skorzystać z pozostałych atrakcji przygotowanych przez starostwo i PSSE Pruszków.

Krzysztof Rymuza, Starosta Pruszkowski i Rafał Sieradzki Przewodniczący Rady Powiatu zapraszają na kolejną odsłonę „Zdrowej Niedzieli”, która odbędzie się: już 28 sierpnia podczas Dożynek Gminnych w Raszynie, w godzinach 15:00 – 19:00 – Park im. Magdaleny Abakanowicz.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zdrowa niedziela w Raszynie”

  1. dr. alban vel dr. ojboli pisze:

    pamiętam jak dziś gdy byłem na zwidowej kwarantannie żaden medyk na nfz nie chciał ze mną rozmawiać gdy pesel podałem … testy wskazały zwida 19 ale dlaczemu pomogły mi leki na zapalenie oskrzeli ????
    Już nigdy w życiu nie powiem do medyka per ” panie doktorze ” zawsze proszę pana lub pani i wyłącznie z małej litery !
    na opinię zapracowaliśmy sobie wszyscy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły