Zdobyła szczyt Andów, odwiedzi „Kościucha”

Pruszków

Bożena Rempalska-Cesarska nie boi się żadnych wyzwań. Pasjonatka wspinaczki zdobyła najwyższy szczyt Andów, o czym odpowie 16 grudnia podczas wizyty w pruszkowskim liceum ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki.

Zobaczyć świat z góry to wspaniałe doświadczenie. Lot samolotem czy balonem dostarcza wielkich wrażeń, ale nie da się ukryć, że wspinaczka górska to nisamowite przeżycie. Trzeba mieć ogromną siłę, determinację i odwagę, żeby wybrać się w góry i wchodzić na kolejne szczyty. Wyobraźmy sobie choć przez chwilę, co może czuć osoba, która weszła na Aconcagua?

Nie trzeba się wcale domyślać! Już 16 grudnia o godz. 19.00 pruszkowskie liceum im. Tadeusza Kościuszki odwiedzi Bożena Rempalska-Cesarska. Kobieta, dla której nie istnieją takie pojęcia jak strach i nuda. Z największą przyjemnością wybiera się w góry i pokonuje kolejne skały, aby w końcu stanąć na szczycie. Niemożliwe staje się możliwe, a więc warto mieć marzenia i… o nich opowiadać. A ma się czy, chwalić, bo zdobyła najwyższy szczyt Andów, który zarazem jest najwyższą górą Ameryki (6961 m.n.p.m).

Być może historie przedstawione przez Rempalską-Cesarską rozbudzą w słuchaczach miłość do wspinaczki górskiej. Podróżniczka zaprezentuje mrożące krew w żyłach filmy, pokaże ciekawe zdjęcia i podzieli się swoją pasją. Co ciekawe, Rempalska-Cesarska jest absolwentką pruszkowskiego liceum. Jak widać, weszła na sam szczyt.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy