Zbliżają się targi pracy

Grodzisk Maz.

Grodziskie targi pracy odbędą się już po raz dziewiąty. We wtorek, 19 kwietnia, mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z ofertami wystawców. Organizatorzy liczą na sporą frekwencję.

Dla wielu osób targi pracy są szansą na znalezienie zatrudnienia. Osoby poszukujące pracy mogą spotkać się z przedstawicielami firm oraz agencji zatrudnienia i dowiedzieć się więcej niż z ogłoszenia. W ten sposób obie strony mogą zweryfikować swoje oczekiwania. 

Podczas jesiennej edycji targów wystawcy przygotowali ponad 600 ofert pracy. Jak będzie tym razem?  – Mamy przygotowanych 400 ofert pracy. Na targach pojawi się 25 wystawców. Mamy ładną pogodę, więc liczymy, że frekwencja dopisze i przyjdzie sporo osób –  mówi Ewa Szybczyńska z Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim.

Przede wszystkim dominować będą oferty pracy fizycznej. Wystawcy będą poszukiwać magazynierów, sprzedawców, pracowników ochrony oraz pracowników produkcji. Propozycji pracy biurowej jest zdecydowanie mniej.

W Grodzisku widoczny jest ruch na rynku pracy. – Są roszady. Widać, że na rynku pracy zachodzą zmiany. Jedni podejmują zajęcie, a inni przychodzą do urzędu i się rejestrują – przedstawia Szybczyńska.

Nie zabraknie również przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy czy też agencji pracy. Uczestnicy targów będą mieli możliwość uzyskania fachowych porad.

Targi Pracy odbędą się 19 kwietnia w godzinach 10.00-13.00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Żwirki i Wigury nr 4.

Jeżeli Ty szukasz pracy znajdziesz ją na Pracuj.pl oraz praca Pruszków

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.