Zbliża się grodziskie Święto Miasta

Impreza

Tegoroczne Święto Miasta w Grodzisku upłynie pod znakiem muzyki i teatru na świeżym powietrzu. Impreza już w następną niedzielę (26 sierpnia).

Grodziskie obchody Święta Miasta będą się różnić od tych, które znamy m.in. z Pruszkowa. Nie będzie hucznych, masowych koncertów. Będzie kameralnie i artystycznie. Początek o 11.00. O tej godzinie odbędzie się otwarcie parku przy ul. Ordona (Łąki). Kolejnych atrakcji trzeba szukać w Willi Niespodzianka. O godz. 14.00 na gości czekać będą… oczywiście niespodzianki. O godz. 16.00 recital „Pod dachami Paryża” zaserwuje Agnieszka Grochowicz z zespołem.

O godz. 18.00 główny punkt programu. W Parku Skarbków odbędzie się widowisko muzyczne „Z Wiednia do Rio” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Łodzi. – Podczas koncertu artyści teatru zabiorą widzów w pełną muzycznych wrażeń podróż ze stolicy walca przez Belgrad, Pragę, Budapeszt, Warszawę, Chicago do pełnej gorących rytmów Brazylii. Będzie można posłuchać utworów Johanna Straussa, Roberta Stolza, Henryka Warsa, Nino Roty, Gorana Bregovića oraz Ernesto Lecuony, znakomitym solistom towarzyszyć będzie chór, balet i orkiestra, a wszystko to w pięknej scenografii – zachęcają organizatorzy.

Wstęp wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe