Zaparkuj w Młochowie z tanecznymi występami

Koncert

Podczas kolejnego koncertu słuchacze będą mogli uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Kameralna Harmonia zagra „Historię tańca”. Tym razem prócz muzyki i malowniczego krajobrazu będzie można podziwiać występy taneczne na scenie.

Kameralna Harmonia to połączenie współczesnego akordeonu koncertowego z wiolonczelą i niezwykłymi staropolskimi instrumentami. Artyści wykonują muzykę od folkowej do klasycznej, m.in.  skoczne polki, XVI wieczne polonezy, kujawiaki i oberki, staropolskie pieśni, miniatury Grażyny Bacewicz, Witolda Lutosławskiego, Karola Szymanowskiego, narodowe tańce bułgarskie, greckie, włoskie, irlandzkie i wiele innych.

Na scenie w Młochowskim parku pojawią się: Katarzyna Kamer (wiolonczela, staropolskie fidele kolanowe), Hubert Giziewski (akordeon), Wojciech Lubertowicz (bębny obręczowe), Małgorzata Nabrzeska i Adrian Podlecki (taniec – Cracovia Danza).

Koncert odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia o godz. 16.00 na terenie Zespołu Parkowo Pałacowego w Młochowie przy ul. Platanowej. Wstęp bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe