„Zaparkuj w Młochowie” po raz ostatni w tym roku

Koncert

26 sierpnia odbędzie się ostatni koncert z cyklu „Zaparkuj w Młochowie”. To znakomita okazja by posłuchać muzyki na żywo na zakończenie wakacji!

Podczas ostatniego koncertu z cyklu cieszącego się ogromną popularnością wśród mieszkańców Młochowa zagra muzyczny projekt „Warszawski Lutosławski” . Magda Navarrete i Piotr Steczek odkrywają zapomnianą i tajemniczą twórczość Witolda Lutosławskiego. Ukryty pod pseudonimem „Derwid“ pisał w latach 50-tych i 60-tych walce, fokstroty, slowstepy czy tanga, które dziś niczym wehikuł czasu przenoszą nas w atmosferę potańcówek  i popołudniowych „fajfów“. Zapowiada się niezwykłe wydarzenie, łączące klasykę i rozrywkę, szlachetne i nowoczesne brzmienia. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie.

Na scenie w młochowskim parku wystąpią: Magda Navarrete  (wokal), Piotr Steczek (skrzypce, kompozycje, aranżacje), Paweł Steczek (fortepian, akordeon), Zuzanna Janczak (skrzypce), Maciej Garbowski (kontrabas), Krzysztof Gradziuk (perkusja).

Koncert odbędzie się w niedzielę 26 sierpnia o godz. 16.00 na terenie Zespołu Parkowo Pałacowego w Młochowie przy ul. Platanowej. Wstęp bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe