Zaopiekuj się Kevinem w święta

Telewizja

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kultowej amerykańskiej komedii. W święta emitowany będzie film „Kevin sam w domu”.

Rodzinne oglądanie perypetii pomysłowego a przede wszystkim zaradnego ośmiolatka stało się świąteczną tradycją. Dla wielu osób obok wigilijnych potraw, śpiewania kolęd i rodzinnego ucztowania musi znaleźć się miejsce dla kultowego filmu „Kevin sam w domu”. Kevin bawi widzów na całym świecie już od 30 lat. Pomimo tak dojrzałego wieku nie stracił on swego dziecięcego uroku.

Od wielu lat w gorączce przedświątecznych przygotowań pojawia się pytanie: Czy Kevina będzie można zobaczyć w telewizji? I choć na tym filmie wychowują się kolejne już pokolenia, to zmagania chłopca z rabusiami próbującymi okraść jego dom bawią wszystkich widzów bez względu na to ile razy widziało się ten film.

Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć Kevina? Tak jak w ubiegłym roku w telewizji Polsat. Stacja wyemituje „Kevina samego w domu” w wigilijny wieczór o godz. 20.00.

TVN wyemituje w Wigilię o godz. 20.00 „To właśnie miłość”, wielu z Was z pewnością uwielbia ten film. To zabawna opowieść okraszona brytyjskim humorem o ludziach poszukujących prawdziwej miłości w okresie świątecznym.

TVP2 w czwartek 24 grudnia o godz. 20.10 pokaże film „Ojciec rodziny”, czyli historię Jacka Campbella, prezesa korporacji, który w Wigilię zasypia w swoim luksusowym apartamencie. Po przebudzeniu, dowiaduje się, że jest żonaty, ma dzieci i … zarabia jako sprzedawca opon. W roli tytułowej Nicolas Cage.

TVP1 w Wigilę, 24 grudnia o godz. 22:15 wyemituje film „Czekając na cud”. Akcja filmu rozgrywa się w Wigilię. To opowieść o nowojorczykach borykających się z samotnością i osobistymi problemami. W rolach głównych niezapomniany Paul Walker i Penélope Cruz.

Szykuje się świąteczna uczta filmowa.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Zaopiekuj się Kevinem w święta”

 1. JJJ pisze:

  Oglądanie kevina to rodzinna tradycja? Żenada. Wpychają go na siłę do programu i promują nie wiem poco. Chyba ktoś bierze za to kasę.

  • xDD pisze:

   Jak parę a nawet paręnaście lat temu nie pamiętam dokładnie no trochę czasu temu polsat stwierdził że kończy z tą tradycją i w święta kevina nie puści to otrzymali masę listów od zdenerwowanych ludzi więc w końcu stwierdzili że go jednak puszczą, no badziewna tradycja ale tak wyszło

 2. Jonasz pisze:

  Wiadomka bez Kevina i coca coli nie ma świąt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły