„Zanim zasnę” w strugach deszczu

Pruszków

Mimo strug deszczu na pokazie Pruszkowskiego Kina Letniego widzów nie zabrakło. Blisko stu wytrwałych amatorów dobrych filmów obejrzało w minioną niedzielę wciągający thriller „Zanim zasnę”.

Christine (Nicole Kidman) budzi się obok mężczyzny. Nie wie gdzie jest i co się z nią dzieje. Taka sytuacja powtarza się każdego dnia. Co się stało Christine? 10 lat wcześniej miała wypadek. Teraz każdego ranka budzi się pozbawiona wspomnień. O tym kim jest przypominają jej zdjęcia i karteczki z opisami. Tylko czy historie wpajane przez bliskich i nią samą są prawdą? Christine zaczyna prowadzić wideodziennik, w którym opisuje otaczający świat. Jednak jej „zapiski” odbiegają od tego, co słyszy od męża (Colin Firth). Kobieta postanawia odkryć prawdę o swojej przeszłości.

To właśnie ten intrygujący thriller psychologiczny przyciągnął widzów Pruszkowskiego Kina Letniego. Mimo deszczu blisko sto osób obejrzało niedzielny pokaz. Większość z nich oglądała film ze schodów Pałacyku Ślubów. Najwytrwalsi, wyposażeni w parasole i płaszcze przeciwdeszczowe, śledzili akcję filmu siedząc na krzesełkach tuż przed ekranem.

Liczymy na to, że w najbliższą niedzielę (28 sierpnia) pogoda będzie lepsza i w komfortowych warunkach pozwoli na pl. Jana Pawła II obejrzeć film „Agentka”.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.