„Zamigotał świat” – koncert walentynkowy [KONKURS]

Otrębusy

Jeśli szukacie nietuzinkowego pomysłu na uczczenie święta zakochanych to polecamy koncert walentynkowy „Zamigotał świat”. Na jednej scenie zobaczymy „Mazowsze” oraz zespół Varius Manx i Kasią Stankiewicz.

„Piosenka księżycowa”, „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski” czy „Orła cień” to jedne z najbardziej znanych utworów zespołu Varius Manx. A co powiecie by usłyszeć je w zupełnie nowych aranżacjach? Zespół „Mazowsze” oraz zespół Varius Manx połączyły siły by przygotować dla wszystkich niesamowite muzyczne widowisko – koncert walentynkowy „Zamigotał świat”. – Jeśli walentynki, to tylko z „Mazowszem”! Zaprosiliśmy do wspólnego koncertu zespół Varius Manx, którego piękne liryczne piosenki towarzyszyły niejednemu z nas, podczas rodzenia się i dojrzewania miłości życia. Tym razem na jednej scenie – Varius Manx i „Mazowsze” wykonają najpiękniejsze najbardziej znane przeboje z repertuaru obu zespołów. Takiej okazji nie można przegapić! – podkreślają organizatorzy.

Jeśli chcecie wybrać się na koncert to do wyboru macie dwa terminy. To sobota 19 lutego i niedziela 20 lutego. Ale uwaga warto się spieszyć! Biletów jest już coraz mniej.

Bilety na sobotni koncert, który rozpocznie się o godzinie 18.00 w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach znajdziecie tutaj.

Wejściówki na niedzielny koncert, którego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 17.00 można kupić tutaj.

Kochani mamy dla Was konkurs. Pierwsze dwie osoby, których maile dotrą na naszą skrzynkę konkursy@wprmedia.pl 18 lutego o godz. 12.00 otrzymają od nas wejściówki na koncert. W tytule maila należy wpisać Zamigotał świat. W treści należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

 

 

WYNIKI

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “„Zamigotał świat” – koncert walentynkowy [KONKURS]”

 1. Olo pisze:

  Pani Kasi za darmo ciężko słuchać,a co dopiero płacić.Te same piosenki od lat ,co to za artystka?

  • Grabarz pisze:

   Twoje preferencje muzyczne naprawdę wszystkich obchodzą. Pani Kasia jest tak zdruzgotana, że nie może spać po nocach.

   • pacaN pisze:

    Dokładnie, niech się sam pochwali swoimi osiągnięciami. Typowy polski polaczek, zawistny, zazdrosny, byle komuś dokopać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły