Zamień „Pana Tadeusza” na „Harry’ego Pottera”

Piastów

Oczywiście chodzi o Wasze biblioteczki. W Piastowie odbędzie się wymiana książek pod chmurką. Dobra okazja do uzupełnienia i wymiany swoich księgozbiorów.

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie, jednak jeszcze przed samym ich końcem w Piastowie będziecie mogli wymienić swoją biblioteczkę, na przykład z letnich, lekkich opowiadań, na cięższe, powieści – w sam raz na jesienne wieczory z kocem i kubkiem herbaty.

Spotkanie odbędzie się 21 sierpnia w godz. 11.00-13.30 przy Stacyjka Cafe&More Piastów, tuż przy dworcu PKP. Zasady są proste – książka za książkę. Ale obowiązują pewne zasady – pisane i „dżentelmeńskie”.

Limit książek na osobę wynosi 10 sztuk. Ale ważne jest, by nie przynosić książek, które zalegają Wam w biblioteczkach i po prostu nie wiecie co z nimi zrobić. Pula książek zależy od tego, co przyniosą uczestnicy. By upolować dobrą książkę, trzeba przynieść dobrą książkę. Należy zaznaczyć też, że książki powinny być w dobrym stanie, zadbane i niezniszczone. Do wymiany nie będą dopuszczone podręczniki szkolne, materiały do nauki języka obcego (z wyłączeniem literatury pięknej w języku obcym) czasopisma, wydawnictwa broszurowe (typu Harlequin).

Jeśli jednak mimo szczerych chęci nie znajdziecie nic dla siebie – nic straconego! W zamian za oddane książki, otrzymacie kupon ważny na wszystkich wymiankowych spotkaniach. Uwaga! Na piastowskiej wymiance honorowane są kupony z zaprzyjaźnionych akcji z Ożarowa i Pruszkowa.
Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11395

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9012

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8518

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7291

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16