Zakończenie sezonu foodtrucków

Pruszków

Pogoda przestaje rozpieszczać. I choć ostatnio pojawiło się piękne babie lato, to czuć, że jesień w pełni. Dlatego też sezon na festiwale foodtrucków dobiega końca. Zakończenie sezonu już 14-16 października na placu przed torem kolarskim Arena Pruszków.

Trzy dni pyszności już w weekend 14-16 października. Wydarzenie rozpocznie się już w piątek o godz. 15.00 – ucztować będzie można do 21.00. W sobotę pyszności będzie można zjeść w godz. 12.00-21.00, a w niedzielę – 12.00-19.00.

Co dobrego będą nam serwować z przyczep? Przysmaki z kuchni całego niemal świata. Będą burgery, wrapy, churrosy, owoce w czekoladzie, pierożki dim sum, belgijskie fryty i wiele innych. Będzie można to popić pyszną lemoniadą, wyśmienitym piwem, a wszystko okraszone będzie wspaniałą muzyką.

Poza znakomitym jedzeniem i gorącą atmosferą będą też inne atrakcje. Organizatorzy planują wiele zabaw, konkursów i animacji.

To jak, wpadniecie?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe