Zagłosuj na Grodziską Halę Widowiskowo-Sportową

Grodzisk Maz.

Na mapie Grodziska Mazowieckiego znajduje się kilka obiektów, które zyskały tytuł „Modernizacji roku”. Teraz o to miano walczy Hala Widowiskowo-Sportowa CAIIS. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie liczą się również głosy internautów.

Hala Widowiskowo-Sportowa CAIIS w Grodzisku Mazowieckim znalazła się w finale 27. edycji konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Głosowanie już trwa i każdy z nas może pomóc zdobyć nagrodę. Wystarczy codziennie oddać s1)ój głos w internetowym głosowaniu.

O hali
Obiekt został otwarty w 2022 r. W budynku znajduje się kilka sal, z czego największa, hala sportowo-widowiskowa została wyposażona w trybuny  na 3 tysiące osób. Choć hala to „młody” obiekt to odbywa się tu szereg wydarzeń sportowych i kulturalnych. Całość kompleksu wieńczy wieża z tarasem widokowym, oraz małym obserwatorium astronomicznym.

Jak zagłosować?
Wejdź na stronę internetową konkursu 
-Kliknij „zagłosuj”, podaj swoje imię i nazwisko, adres mailowy, zaznacz „Nie jestem robotem”, a po udanej weryfikacji zatwierdź głos.
–  Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.
–  Gotowe! Twój głos został oddany.
-Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach.
– Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie.
– Głosowanie trwa do 27 września br. do godziny 14.00.

Wyniki oraz werdykt konkursowego Jury poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zagłosuj na Grodziską Halę Widowiskowo-Sportową”

  1. Zapora pisze:

    czy opowie o współpracy z UB i iswoim pochodzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły