Z myślą o miłośnikach piłki nożnej

Piastów

Kolejne dni upływają pod znakiem emocji związanych z piłkarskimi mistrzostwami Europy we Francji. Miejska Biblioteka Publiczna w Piastowie również zatroszczyła się o miłośników futbolu. Na fanów piłki nożnej czeka Książkowa Strefa Kibica.

Niejeden kibic wylewał łzy po celnym strzale Ricardo Quaresmy w serii rzutów karnych, który wyeliminował Polskę z udziału w Euro 2016. Nie ulega wątpliwości, że biało-czerwoni wykonali kawał dobrej roboty. Godziny dzielą nas od spotkań półfinałowych, a już 10 lipca prawdziwa uczta. Mecz finałowy, po którym tylko jedna drużyna wzniesie Puchar Henriego Delaunaya. 

Piłkarskie emocje można również przeżywać w piastowskiej bibliotece. Futbol to nie tylko spotkania, ale wiele ciekawych wydarzeń i postaci. Z myślą o miłośnikach piłki nożnej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piastowie utworzono specjalny regał – Książkową Strefę Kibica. 

Wiele ciekawych tytułów, które pozwolą zgłębić wiedzę na temat futbolu czeka na półkach piastowskiej biblioteki. Z pewnością fan piłki nożnej nie będzie zawiedziony. Na półkach można znaleźć takie tytuły jak: „Legia mistrzów” Piotra Jagielskiego, „Najwięksi trenerzy futbolu zdradzają tajemnicę sukcesu” Daniela Riolo czy „Stan futbolu: tajemnice boiska, szatni i piłkarskich gabinetów” Krzysztofa Stanowskiego.

W piastowskiej bibliotece czekają niezwykle interesujące biografie. Piłkarscy kibice znajdą historię motorów napędowych naszej kadry: Kuby Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego. Niezwykle cenne mogą okazać się biografie wielkich talentów polskiej piłki nożnej, którzy popadli w tarapaty m.in. „Spalony” Andrzeja Iwana czy „Przegrany” Grzegorza Króla. Dla najmłodszych kibiców też przygotowano odpowiednią literaturę. 

Do wyboru, do koloru. Książkowa Strefa Kibica czeka w piastowskiej bibliotece. Jak widać piłkarskie emocje trwają w najlepsze. Nie tylko na francuskich boiskach.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe