Z miłości do książek…

Grodzisk Maz.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza wszystkich zakochanych. Warto zachęcić swoją „drugą połówkę” do założenia karty bibliotecznej.

Nie każdy wie, że grodziska biblioteka ma oddział dla dorosłych. Jeżeli chcecie poznać księgozbiór oddziału oraz planujecie zachęcić swoją „drugą połówkę” do czytania to jest do tego świetna okazja. A dokładniej akcja „Z miłości do książek”.

Biblioteka zachęca, by właśnie 14 lutego odwiedzić bibliotekę główną lub jedna z filii i założyć kartę biblioteczną. – Mimo zimowych zasp, nie zwalniamy tempa! 14 lutego zapraszamy do zakładania kart czytelniczych w oddziale dla dorosłych. Nowi czytelnicy otrzymają skromny upominek „od serca” – zachęcają pracownicy biblioteki.

W bibliotece głównej warto pojawić się w godz. 12.00 – 20.00. W godz. 15.00 – 19.00 należy pojawić się w Filii nr3 w Izdebinie Kościelnym oraz Filii nr 2. Natomiast Pawilon Kultury zaprasza w godz. 10.00 – 19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.