X-Meni opanowali kino letnie

Pruszków

W minioną sobotę Pruszkowskie Kino Letnie zaserwowało film, który powinien zadowolić wszystkich miłośników... komiksów. Na ekranie oglądaliśmy „X-Men: Apocalypse”.

Mimo dość chłodnego wieczoru miłośnicy filmów sygnowanych przez Marvel nie zawiedli. Zaopatrzeni w przekąski, ciepłe bluzy i koce mieszkańcy Pruszkowa licznie przybyli na seans Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym razem o gorącą atmosferę zadbali bohaterowie filmu „X-Men: Apocalypse”

Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, którego od zarania cywilizacji czczono niczym boga. Apocalypse posiada moce wielu mutantów. Jest niepokonany i nieśmiertelny. Po tysiącach lat ponownie budzi się do życia. Chce podbić świat, ale potrzebuje do tego kompanów. Gromadzi wokół siebie grupę potężnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto (Michael Fassbender). Wspólnie postanawiają oczyścić rodzaj ludzki i zaprowadzić nowy porządek na świecie, którym odtąd niepodzielnie władać będzie Apocalypse. Czy grupa młodych X-Menów powstrzyma wroga i ocalić nasz świat przed totalnym zniszczeniem?

Co ciekawe niektórzy uważają, że w filmie pojawia się wątek Pruszkowa. Grany przez Michaela Fassbendera Magneto bohater filmów z serii „X-Men” po nieudanej próbie zgładzenia prezydenta Stanów Zjednoczonych zdejmuje swoją pelerynę i porzuca niebezpieczne życie. Magneto postanawia osiedlić się w Polsce, gdzie zakłada rodzinę i ukrywa się pod imieniem Henryk. Co ciekawe Magneto za nowy dom wybiera sobie jedną z podwarszawskich miejscowości, a niektórzy twierdzą, że jest to Pruszków. Więcej tutaj. Czy dostrzegliście te migawki w trakcie seansu?

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy