Wystawa z okazji 100-lecia sportu żużlowego w siedzibie Nice Polska

Pruszków

Od 13 do 17 czerwca 2024 roku w siedzibie Nice Polska odbędzie się unikatowa wystawa z okazji 100-lecia sportu żużlowego. Wydarzenie to jest nie lada gratką dla fanów motoryzacji oraz sportów motorowych, ale również dla dzieci i młodzieży szkolnej. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.

Co zobaczą zwiedzający?
Wystawa prezentować będzie najciekawsze wydarzenia w historii sportu żużlowego na wielkoformatowym kalendarium. Specjalne ekspozytory i ciekawostki pozwolą zwiedzającym przenieść się do czasów, gdy żużlowcy podróżowali statkiem przez kilka tygodni, by rywalizować o tytuł najlepszego na świecie. Dzięki współpracy z Klubem Motocyklowym Nornica Pruszków, wystawa zostanie wzbogacona o elementy lokalnej historii motocyklizmu.

Terminarz wydarzenia
13.06 (czwartek) – wernisaż wystawy (oficjalne otwarcie, tylko dla zaproszonych gości)
14.06 (piątek) – dzień dla wycieczek szkolnych oraz grup zorganizowanych
15.06 (sobota) – dzień otwarty dla wszystkich w godzinach 9:00 – 17:00
16.06 (niedziela) – dzień otwarty dla wszystkich w godzinach 9:00 – 14:00
17.06 (poniedziałek) – dzień dla wycieczek szkolnych oraz grup zorganizowanych

Dodatkowe informacje
Wystawa będzie dostępna bezpłatnie dla lokalnej społeczności w dniach 15-16 czerwca 2024 roku. Wystawa odbędzie się w hali zlokalizowanej w siedzibie Nice Polska przy ul. Parzniewskiej 2a. Organizatorzy zapewniają dostępny bezpłatny parking.

Kontakt i rezerwacje
Dni dla wycieczek szkolnych oraz grup zorganizowanych (14 i 17 czerwca) wymagają wcześniejszej rezerwacji. W celu rezerwacji konkretnej godziny wizyty oraz przewodnika prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 509 555 335. Program jest dostosowany do wieku grup (przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie).

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu żużlowego oraz motoryzacji do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Miejsce:
Nice Polska
Parzniewska 2a
Pruszków

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.