Wystawa stalowych eksponatów

Pruszków

Od 14 maja w Pruszkowie będzie można podziwiać wystawę figur stalowych. Nie zabraknie ciekawych eksponatów, wśród których pojawią się postaci z bajek i szybkie samochody.

Galeria Figur Stalowych budzi powszechne zainteresowanie. Dlaczego? Wszystkie eksponaty przygotowywane są ze złomu, czyli elementów wcześniej uznanych za nieprzydatne. Widać jednak, że inwencja twórcza potrafi zaskoczyć. Galeria Figur Stalowych podróżuje po całym kraju i sprawia na oglądających ogromne wrażenie.

Najpierw był Skup Złomu przy Czołgu, a z czasem narodziła się idea Galerii Figur Stalowych. Wszystko w Pruszkowie przy ul. Przejazdowej 17. Wystawa ruszy już 14 maja i potrwa do 25 czerwca. Każdy będzie mógł zobaczyć ponad 70 niezwykłych eksponatów. Cena biletu normalnego wynosi 20 zł, a ulgowego 10 zł. Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo.

Z pewnością dzieci będą zachwycone, gdy zobaczą grupę Minionków czy Pingwiny z Madagaskaru. Na miłośników motoryzacji będzie czekał fiat 500, a także wspaniałe Lamborghini Aventador. Nie zabraknie również figur celebrytów oraz postaci filmowych.

Zapewne wystawa jest ciekawą propozycję dla rodzin. Dla niektórych może to być szok. – Spotkałem się z taką sytuacją, że ktoś proponował bliskiemu, żeby poszedł z nim na nasz złom. Jak mogła zareagować osoba, która otrzymała takie zaproszenie? Puknęła się w czoło, ale po dotarciu na miejsce była pod ogromnym wrażeniem – mówił nam Mariusz Olejnik, autor projektu Galerii Figur Stalowych.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.