Wystawa modeli samochodów w mikroskali w Nowej Stacji

Pruszków

Już 29 czerwca w Nowej Stacji odbędzie się wystawa modeli samochodów w mikroskali. To wyjątkowe wydarzenie przeniesie Was w fascynujący świat miniaturowej motoryzacji, idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Na wystawie będzie można podziwiać modele samochodów w skali od 1:87 do 1:12. Zachwycające detale, perfekcyjnie odwzorowane wnętrza i niesamowita precyzja wykonania każdego modelu z pewnością przyciągną uwagę każdego miłośnika motoryzacji. To prawdziwe perełki, które warto zobaczyć na własne oczy.

Podczas wystawy będzie możliwość spotkania z kolekcjonerami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pasją. Dodatkowo, odbędzie się giełda modeli samochodów, gdzie będzie można sprzedać lub wymienić modele ze swojej kolekcji.

Wystawę będzie można 29 czerwca oglądać od godz.10:00 do godz.20:00 na parterze, obok salonu Reserved w Nowej Stacji. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Start: 29 czerwca, godz. 10.00
Miejsce: Pruszków, Nowa Stacja
Wstęp Wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.