Wystawa kotów rasowych

Pruszków

Już dziś w Pruszkowie rozpocznie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych połączona z targami zoologicznymi. Zatem impreza skierowana jest nie tylko do hodowców, ale i do wszystkich osób kochających te puszyste czworonogi.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać najróżniejsze rasy kotów, które zostaną ocenione w specjalistycznych konkurencjach przez międzynarodowy skład sędziowski. Na sobotę przewidziano konkurencje dla kociąt wszystkich ras, natomiast jutro będą rywalizować koty dorosłe. Jak już wspominaliśmy nie będzie to tylko impreza dla hodowców, bowiem wystawie będą towarzyszyć targi zoologiczne. Pojawią się na nich renomowanie producenci karm i artykułów dla zwierząt, w szczególności kotów.

Wystawa rasowych kotów to też dobry pomysł na spędzenie weekendu w rodzinnym gronie. Uczestnicy imprezy będą mogli wybrać „Kota Publiczności” – głosowanie odbędzie się w sobotę, zaś puchar ufundowany przez PZF najpiękniejszy „mruczek” otrzyma w niedzielę.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w pruszkowskiej hali Znicza przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Wstęp w godz. 10-17. Bilety do kupienia przy wejściu na wystawę : 15 zł normalne, 8 zł ulgowe, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Wystawa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.