Wystawa Kotów Rasowych już w ten weekend

Wystawa

W najbliższy weekend (5 i 6 października) w Pruszkowie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Jak co roku na hali sportowej Znicz będzie można podziwiać najpiękniejsze rasowe koty.

Kocie piękności opanują Pruszków na dwa dni. Goście imprezy będą mogli oglądać kocie najróżniejszych ras oraz porozmawiać z hodowcami i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o kotach.

Same koty będą natomiast rywalizować o miano najpiękniejszego. Koty będą oceniane w specjalistycznych konkurencjach przez międzynarodowy skład sędziowski. Na sobotę przewidziano konkurencje dla kociąt wszystkich ras, natomiast w niedzielę będą rywalizować koty dorosłe.

Wystawa kotów to również idealna okazja dla wszystkich posiadaczy kotów i tych osób, które planują zakup lub przygarnięcie kociaka. Jak zawsze na wystawie będzie można spotkać sprzedawców renomowanych karm i artykułów dla zwierząt. Dodatkowo hodowcy chętnie służą radą i pomocą.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w pruszkowskiej hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4 już 5 i 6 października.

Wstęp w godz. 10-17. Bilety do kupienia przy wejściu na wystawę : 15 zł normalne, 8 zł ulgowe, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Wystawa Kotów Rasowych już w ten weekend”

 1. Bożena pisze:

  Bilet za 15 zł? Szok

 2. mruczek pisze:

  wygra moja Zosia , pospolity dachowiec , namiętna mruczka , niepospolity śpioch , miłośniczka polowań na nie istniejące myszy gdy ja jestem po nocy , właścicielka najpiękniejszych kocich oczu .

 3. Waldi pisze:

  Albo moj: Klakier !!!

 4. Rado pisze:

  Super. Oby wygral moj kotek Zizu ! Rosyjski niebieski !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Grill gazowy