Wyjątkowe widowisko w Pruszkowie

Wydarzenie

Już 30 września w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie będzie można zobaczyć wyjątkowe widowisko słowno- muzyczne „Od Mazurka Dąbrowskiego do Ody do radości”.

Na koncert organizowany w ramach projektu „Mazowieckie – historia niepodległości” zapraszają wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera oraz prezydent Pruszkowa Paweł Makuch.

Celem programu „Mazowieckie – historia niepodległości” jest m.in.: propagowanie tradycji wolnościowych, kształtowanie patriotycznych postaw, włączenie obywateli w przygotowanie lokalnych uroczystości To program, który towarzyszył setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Teraz również w Pruszkowie będziemy mogli zobaczyć niecodzienne widowisko realizowane w ramach tego programu. Na widzów 30 września o godz. 18.00 czeka natomiast prawdziwa uczta dla oka i ucha. W czasie widowiska słowno-muzycznego „Od Mazurka Dąbrowskiego do Ody do radości” na scenie zobaczymy artystów działających w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, aktorów Teatru ES, Chór Miasta Siedlce oraz pianistkę Joanna Różewska-Kulasińska.

To niecodzienne widowisko to nie tylko aktorzy i muzyka Całości dopełniają materiały filmowe oraz komentarze narratora.

Na koncert zaprasza Prezydent Miasta Pruszkowa wraz z Wojewodą Mazowieckim.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.