Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek

Koncert

Muzeum Dulag 121 zaprasza na „Koncert kolęd oraz pastorałek” w wykonaniu chóru „Bemcanto” pod kierownictwem Michała Habera, który odbędzie się w niedzielę 29 grudnia o godz. 15.00

W ostatnią niedzielę tego roku Muzeum Dulag 121 zaprasza wszystkich, którzy ten poświąteczny weekend chcą spędzić w rodzinnej atmosferze. W trakcie spotkania ze świątecznym repertuarem wystąpi chór „Bemcanto” pod przewodnictwem Michała Habera. W czasie koncertu będzie można usłyszeć m.in.: „Bóg się rodzi”, „Adeste Fidelis”, „Triumfy Króla Niebieskiego”, „W żłobie leży”, „Narodził się nam Zbawiciel” i wiele innych.

Bemcanto to chór, który powstał w 2010 r z inicjatywy Wydziału Kultury Dzielnicy Bemowo. W ich repertuarze znajdują się nie tylko utwory muzyki religijnej i klasycznej, ale również świeckiej i rozrywkowej. Grupa ma na swoim koncie dwukrotnie zdobyte pierwsze miejsce w Konkursie Piosenkarskim TULIPANADA w Ursusie, drugie miejsce w XIX Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu…” w Pruszkowie. W 2017 roku reprezentowali Polskę na XII Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym „Śpiewamy Tobie, Wilno” na Litwie.

Po koncercie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Muzeum Dulag 121 na spotkanie bożonarodzeniowe przy kawie, herbacie i słodkościach.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.