Wyjątkowy gość w CH Janki z okazji Dnia Dziecka!

Janki

W CH Janki szykuje się nie lada atrakcja! Z okazji Dnia Dziecka milusińscy będą mogli spotkać się ze swoją ulubienicą – Kicią Kocią!

Już 2 i 3 czerwca w godz. 12.00-18.00 będziecie mogli spotkać Kicię Kocię – ulubienicę najmłodszych, Przesympatyczna bohaterka bajek zaprasza wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy podczas kreatywnych warsztatów oraz do odwiedzenia jej przytulnego kociego domku.

Maluchy będą miały okazję skręcić sobie zwierzaki z balonów, fantastycznie pomalować buźki, a także wziąć udział w pokazach magika. Oczywiście, nie zabraknie też pysznego popcornu i puszystej waty cukrowej, które z pewnością będą ucieszą każde podniebienie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Dla tych, którzy zdecydują się zrobić zakupy za minimum 250 zł w Centrum Janki i zarejestrują paragony w Punkcie Obsługi Akcji, czeka niesamowita nagroda. Możliwość napełnienia swojej tutki słodyczami w specjalnie przygotowanym Candy Barze! W tym słodkim miejscu znajdą się różnorodne cukierki, żelki i inne kolorowe słodkości. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma również wyjątkową książeczkę o przygodach Kici Koci.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące regulaminów poszczególnych promocji można znaleźć w Punkcie Obsługi Akcji. Tam również służą pomocą i udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.