Wyjątkowe widowisko „Grande Amore” w Pruszkowie

Pruszków

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu i na dodatek lubicie melodyjne utwory o miłości to koniecznie wybierzcie się na koncert Grande Amore w Pruszkowie. Koncert już 6 marca, więc będzie to jednocześnie świetna okazja do świętowania m.in. Dnia Kobiet.

Grande Amore to koncert, podczas którego usłyszymy międzynarodowej klasy solistów. Artyści łączą głosy operowe, jazzowe, popowe i musicalowe z aranżacjami Woytek Mrozek Chamber Orchestra. A mowa tu o aranżacjach najpiękniejszych utworów o miłości m.in. Grande Amore, Un Amore Cosi Grande, Unbreak my heart, Sway, O sole mio, My Way, Mr Sandman, Dancing Queen, Mamma mia, Shallow, Skyfall z filmu o Jamesie Bondzie, czy utwory z filmów Aladyn, Piękna i Bestia, Pretty Woman, Titanic, a także największe włoskie i hiszpańskie przeboje.

W trakcie koncertu na scenie zobaczymy takich artystów jak:
Ladies Trio – trzy wspaniałe wokalistki, pochodzące ze Lwowa. Współpracują z AVIP Group Agency Ltd i Agencją Artystyczną MUZA. To również utalentowane solistki, które oczarują słuchaczy niekonwencjonalnymi kreacjami muzycznymi.
Daniel Cebula Orynicz – polski wokalista, kompozytor. Absolwent wydziału jazzu w Katowicach i Doktorant Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Finalista 6. edycji programu „The Voice of Poland”, laureat Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich „Pejzaż bez Ciebie”. Współpracuje z Teatrem Rozrywki w Chorzowie oraz wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej, np. Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską czy Stanisławem Soyką.
Nazar Tatsyshyn – wokalista, tenor. Współzałożyciel grupy LeonVoci. Absolwent Akademii Muzycznej we Lwowie. Laureat wielu pierwszych nagród Międzynarodowych Konkursów Wokalnych, a także solista Opery w Budapeszcie.
Roman Chava – wokalista, tenor. Współzałożyciel grupy LeonVoci – ulubieńców polskiej edycji programu Mam Talent, a także Szansy na sukces. W swoim dorobku posiada nagrania płyt oraz udział w wielu programach telewizyjnych w Polsce i Ukrainie.

Całość poprowadzi Maestro Woytek Mrozek – światowej klasy dyrygent, wirtuoz klarnetu i producent. Założyciel Woytek Mrozek Chamber Orchestra, koncertującej na polskich i zagranicznych scenach, m.in. w Berlinie, w Zurychu, w Monachium i w Warszawie.

Start: 6 marca godz. 18.00
Miejsce: CKiS, Pruszków
Bilety w cenie: 110 – 130 zł, do nabycia:
– w recepcji CKiS: tel. 668 999 635;
– zamówienia grupowe i rezerwacja : tel.531 531 001, bilety@agencjamuza.pl ;
– on line, na: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.