Wyjątkowe spotkanie z Anną Dymną w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

Aktorka i Prezes Fundacji „Mimo Wszystko” - Anna Dymna – będzie gościem Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Kultura bez barier”.

Anna Dymna – najbardziej znana z kultowych już ról w „Znachorze”, „Samych swoich”, „Skazanym na bluesa” aktorka, prowadzi także Fundację „Mimo wszystko”. Będzie gościem e grodziskiej Mediatece podczas spotkania, które odbędzie się 10 marca o godz. 18.00.

Pierwszym punktem będzie rozmowa o książce „Dymna” autorstwa Elżbiety Baniewicz. Biografia pokazuje życie wspaniałej aktorki, oddanej osobom chorym i z niepełnosprawnościami. Życie, które nie zawsze było usłane różami, pełne wzlotów i upadków, chwil szczęścia i łez.

Książka jest także pretekstem do rozmowy o epoce. Będzie o czasach świetności teatru, a w szczególności Starego Teatru w Krakowie, jak również Teatru Telewizji.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy (PJM).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe