Wygraj pakiet startowy na IV bieg STO-nogi! [WYNIKI]

Milanówek

To niepowtarzalna okazja, aby zgarnąć pakiet startowy umożliwiający udział w milanowskim biegu STO-nogi. Oficjalne zapisy zostały zakończone, a bieg rozpocznie się już w ten weekend. Co wchodzi w skład nagrody?

Bieg STO-nogi każdego roku gromadzi setki osób, które mają bzika na punkcie biegania. Do tegorocznej, czwartej edycji zawodów zgłosiło się 353 biegaczy. Choć zapisy właśnie się skończyły, to organizatorzy dalej weryfikują zawodników w zgłoszeniach uzupełniających. Pozostało około 30 wolnych miejsc, a bieg rozpocznie się już 17 kwietnia. To niewiele czasu aby zająć miejsce na liście startowej. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Formuła zawodów jest zawsze taka sama. Trasa biegu prowadzi ulicami: Fiderkiewicza i Warszawską (mapa). Zawodnicy muszą przebiec dwa razy pętlę liczącą 5 km. Start i meta przed siedzibą Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5. Na trasie umiejscowiono trzy punkty sędziowskie. Do dyspozycji uczestników będzie punkt z wodą po pokonaniu pierwszej pętli (5 km – przyp. red.).

Przewidziano wiele nagród i specjalnych kategorii m.in. dla mieszkańców Milanówka, Open, Mistrzostwa Świata Geografów czy Mistrzostwa Polskich Pilotów i Personelu Pokładowego. W celu wystartowania w klasyfikacji drużynowej kapitan dokonuje zgłoszenia. Warto dodać, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców. Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Wraz z organizatorami przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania jest jeden pakiet startowy, w skład którego wchodzi: darmowy udział w biegu oraz na trasie dostęp do wody i owoców, etui na telefon – specjalne do biegania, kubek okolicznościowy, posiłek regeneracyjny, udział w losowaniu cennych nagród, a także wstęp na „Pasta Party” i spotkanie z Robertem Szewczykiem połączone z prelekcją „Polska – biegowe trasy marzeń, czyli w poszukiwaniu motywacji”.

Co trzeba zrobić aby zgarnąć nagrodę? Wystarczy 12 kwietnia o godz. 14.00 wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „STO-nogi Milanówek”, a w treści podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Osoba, której mail jako pierwszy dotrze do nas o godz. 14.00 otrzyma nagrodę. Zachęcamy do udziału!

WYNIKI:

Konkurs wygrała Pani Agata Grabowska, serdecznie gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.