Wygraj bilety na występ Haliny Kunickiej [WYNIKI]

Otrębusy

„To były piękne dni”, „Niech no tylko zakwitną jabłonie” czy „Czumbalalajka” to tylko niektóre utwory, jakie będzie można usłyszeć w trakcie koncertu Haliny Kunickiej w Mateczniku Mazowsze. Tego wydarzenia nie można przegapić.

Halina Kunicka na polskiej scenie muzycznej jest obecna od lat. Wiele jej utworów zyskało ogromną popularność i nawet młodzi znają ich melodie. Jej piosenki uznawane są za ponadczasowe, a ona sama, mimo upływu lat, na scenie wciąż zachwyca. Halinę Kunicką cechuje niesamowita wrażliwość i kultura muzyczna oraz niezwykle dojrzała interpretacja tekstów. – Halina Kunicka za jedną z największych zawodowych satysfakcji uważa „nieśmiertelność”, jaką dał jej Zbigniew Herbert w jednym ze swoich ostatnich wierszy – podkreślają organizatorzy koncertu.

 

Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka oraz Ernest Bryl wiele piosenek pisali specjalnie dla niej. Halina Kunicka chętnie sięga również po klasyczne utwory znane z przedwojennego kabaretu czy rosyjskie romanse.

 

W Mateczniku Mazowsze również nie może ich zabraknąć. Artystce w trakcie koncertu towarzyszyć będzie Czesław Majewski – pianista, kompozytor, aranżer, znany szerokiej publiczności jako Pan Czesio z „Kabaretu Olgi Lipińskiej” oraz z programu „Śpiewające fortepiany”.

[KONKURS]
Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, a w nim do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert. Zasady są jak zawsze te same. Pierwsze dwie osoby, które we wtorek 16 majao godz. 12.00 wyślą do nas maile na adres: konkurs@wpr24.pl otrzymają bilety. W tytule należy wpisać „Halina Kunicka”, a w treści należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

[WYNIKI]
Dominika Rudzińska
Katarzyna Dębek


 

Bilety do nabycia:

w kasie Matecznika tel. 22 208 82 00, e-mail:bow@mazowsze.waw.pl

Bilety grupowe: tel. 794 759 447, mail.teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu

Sprzedaż internetowa: www.kupbilecik.pl, www.mazowsze.waw.pl

Bilety w cenie: 70,- 60,-

 

Start: 30 maja, godz. 19.00

Miejsce: Matecznik Mazowsze, Świerkowa 2, Otrębusy

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe