Wygraj bilety na spektakl Teatru Komedia [ROZSTRZYGNIĘTY]

Teatr

Przypominamy o naszym konkursie! Już 27 października w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie o godz. 17.00 będziemy mogli zobaczyć aktorów z Teatru Komedia w sztuce „Kochanie wróciłem“.

Jeśli w znanym porzekadle: „Stara miłość nie rdzewieje“ jest odrobina prawdy, to francuska komedia „Kochanie wróciłem“ najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… za prawie każdą cenę.

Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie…

Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki,o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie…

„Kochanie wróciłem“ to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiedzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu.

Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki – miłość.
Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć „stara“ – to nie „zardzewieje“.

Na scenie zobaczymy Joannę Falkowską, Marię Pakulnis, Katarzynę Zielińską, Jana Jankowskiego, Grzegorza Pawlaka, Marcina Trońskiego, Wojciecha Wysockiego, Bartosza Obuchowicza.

Bilety dostępne w Recepcji Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie,
Ul. Bohaterów Warszawy 4, tel. 22 759 52 48
Bilety: Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Rezerwacje biletów online e-mail: info@koncertartex.com
Bilety przez internet : kupbilecik.pl, biletyna.pl     

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Dwie osoby, których maile jako pierwsze dotrą w piątek (5 października) o godz. 12.00 na naszą skrzynkę konkurs@wpr24.pl otrzymają wejściówki na spektakl. W tytule maila należy wpisać „Kochanie wróciłem“ a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu.

KONKURS WYGRAŁY NASTĘPUJĄCE OSOBY:

 

Ewa Zalewska
Tomasz Kachniarz

Serdecznie gratulujemy! Instrukcje w sprawie odbioru biletów prześlemy mailem.


 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.