Wygraj bilety na spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” [WYNIKI]

Konkurs

Na scenie pruszkowskiego Centrum Kultury i Sportu zagości czarna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. „Przygoda z ogrodnikiem” do obejrzenia w marcu, a my już dziś mamy konkurs w którym do wygrania są bilety na spektakl!

„Przygoda z ogrodnikiem” to opowieść pełna humoru, ironii, z zaskakującą puentą. Jej twórcą jest Norm Foster, nnany jest polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: „Między Łóżkami”, „Ostra Jazda”, „Old Love”, czy „Randka w Ciemno na dwie pary”.

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie ze szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym tytułowy ogrodnik Państwa Dzikich?

„Przygoda z ogrodnikiem” to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienite aktorstwo. Będzie można się o tym przekonać 28 marca o godz. 17.00 i 20.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety do nabycia na biletyna.pl

Obsada:

Anna Mucha
Agnieszka Włodarczyk
Katarzyna Cichopek / Anna Oberc
Michał Sitarski

Bogdan Kalus / Sylwester Maciejewski
Artur Krajewski / Bartek Żukowski

Scenariusz: Norm Foster
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński

Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witold Stefaniak

KONKURS!

Dla Czytelników WPR24.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Trafią one do pierwszych dwóch osób, które w poniedziałek, 20 stycznia, o godz. 12.00 jako pierwsze przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl.

W tytule prosimy wpisać „Przygoda z ogrodnikiem”, w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Powodzenia!

WYNIKI

Bilety otrzymują: Katarzyna Stradel oraz Piotr Janiszewski

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11391

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9009

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8517

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7290

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758