Wygraj bilety na spektakl „Prywatna klinika”

Konkurs

Już 26 stycznia w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie będzie można zobaczyć sztukę „Prywatna klinika”. Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na to wydarzenie.

Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się do ostatniej sceny. Treść jest lekka, postacie wyraziste, a tempo rozwoju wypadków zawrotne. To oraz wyśmienita obsada aktorska gwarantują rozrywkę na poziomie.

Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów. Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku – Johna Chapman i Dave’a Freeman – nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Obsada:
HARRIET – Monika Fronczek
ANNA – Klaudia Halejcio
MILDRED – Katarzyna Bujakiewicz/Katarzyna Anzorge
GORDON – Rafał Cieszyński
ALEK – Tomasz Oświeciński
MAGDA – Alżbeta Lenska
RYSZARD – Paweł Koślik/Wojciech Solarz

Spektakl będzie można obejrzeć 26 stycznia o godz. 19.00 w CKiS. Bilety dostępne w kasie CKiS  i na kupbilet.pl

Dla naszych czytelników wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania podwójna wejściówka na spektakl. Wygra je pierwsza osoba, która 9 stycznia (czwartek) o godz. 12.00 jako pierwsza wyśle do nas maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy napisać: „Prywatna klinika”, natomiast w treści maila trzeba podać imię, nazwisko i numer telefonu. Kto pierwszy ten lepszy!

Nagroda trafia do Sylwii Pręcikowskiej.
Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10553

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4151

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3093

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2954