Wygraj bilety na spektakl „Pikantni” [wyniki]

Spektakl

Z pewnością na scenie będzie gorąco! Już 16 maja w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie zobaczymy spektakl „Pikantni”.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? O tym przekonacie się 16 maja o godz. 18.00 i 20.15 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Znakomita obsada aktorska gwarantuje wspaniałe widowisko. Na scenie pojawią się znani i lubiani Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki i Maurycy Popiel.

Bilety w cenie 75, 95, 125 zł można nabywać na adria-art.pl i w Centrum Kultury i Sportu. Rezerwacje 605 555 676.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci trzech podwójnych zaproszeń na spektakl „Pikantni”. Zasady są takie same jak w naszych poprzednich konkursach, czyli kto pierwszy ten lepszy. Wejściówki zgarną trzy osoby, które jako pierwsze o godz. 12.00 w piątek (10 maja) wyślą do nas maile na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Pikantni”, zaś w treści należy podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

Nagrody wygrywają:
Michał Delegacz
Sylwia Krajnik
Justyna Laskowska

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wygraj bilety na spektakl „Pikantni” [wyniki]”

  1. Mm pisze:

    Super sztuka. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe