Wygraj bilety na spektakl „Czy ty to ty”

Teatr

Nie lada gratka czeka na miłośników komedii teatralnych. Już 26 maja w Mateczniku Mazowsze wystąpią aktorzy z Teatru Capitol.

Aktorzy z Teatru Capitol upodobali sobie scenę Matecznika Mazowsze w Otrębusach. W najbliższą sobotę, będzie można ich zobaczyć w sztuce „Czy ty to ty”, w której każdy z nas odnajdzie… siebie samego. 

– Współczesne, wielkomiejskie osiedle. Harold wraca po pracy do domu. Zajęta przygotowaniem rodzinnego obiadu Honey, prowadzi z nim rutynową, popołudniową rozmowę. Dzień jak co dzień. Żadne z nich nie dostrzega nawet, że coś tu się nie zgadza, bo… On trafia do obcego mieszkania, a Ona w ferworze domowych obowiązków, bierze go za swojego małżonka. Nie ta żona, nie ten mąż! Gdy bohaterowie orientują się, że zaszła pomyłka, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót… – prezentują organizatorzy.

Komedia jest nie tylko zabawna, ale i życiowa. Opowiada ludziach takich jak my: zakochanych, w związkach, ukrywających pragnienia, walczących z frustracjami i pędzących w pogodni za nie wiadomo czym. – W tej historii, możemy przejrzeć się niczym w lustrze i jednocześnie szczerze pośmiać z samych siebie, podchodząc do wielu spraw z przymrużeniem oka – zaznaczają organizatorzy.

Matecznik Mazowsze ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy
Rezerwacje: 22 208 82 00/01, 884 777 182
REZERWACJE GRUPOWE:
884 777 182
BILETY ONLINE:
www.teatrcapitol.kupbilecik.pl
www.mazowsze.waw.pl

Nasza redakcja wspólnie z Teatrem Capitol przygotowała konkurs. Do wygrania podwójna wejściówka na niedzielny spektakl w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach (start godz. 19.00). Co należy zrobić by wygrać? We wtorek 22maja godz. 12.00 należy wysłać maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Czy ty to ty”, a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Osoba której mail dotrze na naszą skrzynkę dotrą tuż po godz. 12.00 zdobędzie  bilety.

ZWYCIĘZCA
Piotr Łada

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.