Wygraj bilety na Neo-Nówkę [WYNIKI]

Region

Dla wszystkich miłośników kabaretu mamy dobrą informację. Już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim wystąpi kabaret Neo-Nówka i to aż dwa razy jednego dnia.

Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych grup z polskiej sceny kabaretowej. Jednym z najbardziej znanych skeczów kabaretu jest „Niebo”. I choć każdy widział go już wiele razy to zawsze bawi do łez. Kabareciarze z Neo-Nówki powołali również do życia rodzinę Paciaciaków. A jeśli jeszcze nie widzieliście ich perypetii z „Pielgrzymki” to radzimy nadrobić zaległości! Dawka śmiechu murowana!

Pomysłowość członków kabaretu, czyli Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nie zna granic. Już niebawem będziecie mogli sami się o tym przekonać. Kabaret Neo-Nówka wystąpi już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim w hali sportowej przy Westfala. Tym razem zobaczymy program „Kazik sam w domu”. Kabareciarze wystąpią dwa razy: o godz. 17.15 i o godz. 20.30.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs,w którym do wygrania jest łącznie aż 12 podwójnych wejściówek na oba występy o godz. 17.15 i 20.30. Wejściówki na konkretne spektakle będą rozdzielone wśród zwycięzców losowo (nie ma możliwości zamiany wygranych biletów). Co należy zrobić by wygrać? W czwartek 23 listopada o godz. 12.00 należy przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W temacie należy wpisać „Neo-Nówka Kaziksamw domu” a w treści zamieścić imię, nazwisko i numer telefonu. Wygrają te osoby, których maile na naszą skrzynkę wpłyną jako pierwsze po godz. 12.00.

WYNIKI
Urszula Drozdowska
Anna Rutkowska
Dominika Znajdek
Monika Maciąg
Jarosław Drozdowski
Małgorzata Michalska
Dorota Polkowska
Natalia Cieślak
Piotr Kowalski
Justyna Chodowicz
Arkadiusz Depta
Anna Wilk

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.