Wygraj bilety na „Lekko nie będzie” [WYNIKI]

Konkurs

Lubicie teatr, ale nie macie czasu, żeby wybrać się na sztukę do Warszawy? Teraz teatr przyjedzie do Was! W Mateczniku Mazowsze będzie można obejrzeć sztukę „Lekko nie będzie”.

Co sądzicie o różnicy wieku w związkach? Akceptujecie czy może jesteście tym oburzeni? Czy śmieszą was mężczyźni i kobiety, którzy zadurzają się w dużo młodszych partnerach? Zapewne uważacie, że wam coś takiego by się nie wydarzyło. Jeśli tak to koniecznie wybierzcie się do Matecznika Mazowsze na spektakl zatytułowany „Lekko nie będzie”.

Sztuka autorstwa Jean-Claude Islert’a to francuska komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, hipokryzji w ocenianiu innych oraz tolerancji dla własnych wybryków. Eduardo (Jan Jankowski) to statyczny wykładowca, który ma swoje za uszami. Romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zaborowska/Katarzyna Grabowska). Co ciekawe jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) również zakochana jest w znacznie młodszym mężczyźnie. Do tego dochodzi ich córka Julie (Julia Rosnowska), która z kolei zadłużyła się w wąsatym lekkoduchu Marco (Kacper Kuszewski). Lawina omyłek, absurdów, komplikacji i rozwiązań, które raczej nie przyszłyby nikomu do głowy. Bo przecież kiedy wszystko zawodzi winę można zrzucić na… hydraulika imigranta ze wschodu.

Naszym czytelnikom gorąco polecamy sztukę „Lekko nie będzie”. Tę będzie można zobaczyć już 7 kwietnia w Mateczniku Mazowsze o godz. 19.00. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na spektakl. Jak je zdobyć? Wystarczy 23 marca o godz. 14.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Lekko nie będzie”, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Wygrają dwie osoby, których maile trafią na naszą skrzynkę tuż po 14.00.

Zwycięzcy: 

Przemysław Szczepaniuk
Katarzyna Helbert

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe