Wygraj bilety na koncert Kasi Kowalskiej! [WYNIKI KONKURSU]

Koncert

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy trzy podwójne wejściówki na koncert Kasi Kowalskiej. Wydarzenie odbędzie się 18 listopada w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Tak można krótko opisać Kasię Kowalską. Warto też dodać, że ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

W 2018 Kasia Kowalska rozpoczęła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na 1. miejscu listy sprzedaży płyt Empiku. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków. Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Na widzów czeka magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które Kasia wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

[KONKURS]

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania trzy podwójne wejściówki na koncert Kasi Kowalskiej. Wygrają je trzy pierwsze osoby, które 8 listopada (piątek) o godz. 12.00 jako pierwsze wyślą do nas maile pod adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy napisać: „Chcę bilet na koncert Kasi Kowalskiej!”, natomiast w treści maila trzeba podać imię, nazwisko i numer telefonu. Kto pierwszy ten lepszy!

[WYNIKI KONKURSU]

W naszym konkursie zwyciężają:
Ewa Woźniak
Ewa Łyszkiewicz
Iwona Znjadek

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wygraj bilety na koncert Kasi Kowalskiej! [WYNIKI KONKURSU]”

  1. deped pisze:

    Widzieli – goingapp.pl/evt/2128675/kasia-kowalska-akustycznie-zmiana-daty ?
    Jest zmiana daty koncertu, ale wszystko się normalnie odbędzie. Fajnie, że Kasia wróciła do koncertowania. Dla mnie to mega pozytywna postać o wyjątkowym głosie. Brakuje teraz takich wokalistek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane