Wygraj bilety na Koncert Galowy w Mateczniku Mazowsze [WYNIKI]

Konkurs

W najbliższą sobotę w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach odbędzie się wyjątkowy koncert. To zwieńczenie Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten niezwykły muzyczny wieczór.

Laureaci konkursu wystąpią w cieszącym się popularnością przedstawieniu „Kalejdoskop Barw Polski”. To porywający przegląd choreografii Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W trakcie występu tancerze zaprezentują układy taneczne przygotowane przez Elwirę Kamińską, Witolda Zapałę i Eugeniusza Paplińskiego. Nie zabraknie tradycyjnych tańców narodowych, takich jak: krakowiak, kujawiak, mazur, oberek czy polonez.

W tle usłyszymy najpopularniejsze piosenki zespołu, a całości dopełnią stroje z 20 etnograficznych rejonów Polski. Szwajcarska gazeta „Gazette de Lausanne” tak opisała widowisko: „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!”.

KONKURS!

Wspólnie z Zespołem Mazowsze przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na Koncert Galowy (sobota, 26 października, godz. 18.00). Trafią one do dwóch osób, które w środę, 23 października, o godz. 12.00 jako pierwsze przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule prosimy wpisać „Koncert Galowy”, w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu.

WYNIKI

Wejściówki wygrywają Marta i Tomasz. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się już mailowo. Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.