Wygraj bilety na „Klub Mężusiów”! [WYNIKI]

Otrębusy

Już w najbliższą niedzielę w Mateczniku Mazowsze wystąpią aktorzy z teatru Capitol. Na scenie zobaczymy spektakl „Klub mężusiów”. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie!

Karol, Roland, Andi i Mario to czterej przyjaciele. Panowie mają swój rytuał i raz w tygodniu w męskim gronie spotykają się w opuszczonej kotłowni centrum handlowego. Wspomniane spotkania to dla nich ucieczka od domowych obowiązków, czyli konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu…

„Klub mężusiów” to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeństw. Komedia w dowcipny sposób prezentuje różnice między światem kobiet i mężczyzn. – Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów – zachęcają organizatorzy. „Klub mężusiów” to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć! W sztuce występują (wymiennie): Michał Milowicz/ Jacek Kawalec, Krzysztof Tyniec/ Tomasz Dedek, Bogdan Kalus/ Robert Wabich oraz Cezary Morawski.

Nasza redakcja wspólnie z Teatrem Capitol przygotowała konkurs. Do wygrania dwie podwójne wejściówki na niedzielny seans w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach (start godz. 17.00). Co należy zrobić by wygrać? O godz. 14.00 należy wysłać maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać Klub Mężusiów, a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Dwie osoby których maile na naszą skrzynkę dotrą tuż po godz. 14.00 zdobędą wejściówki na spektakl.

WYNIKI:
MAKS CZARNY
PAWEŁ CZARNOMSKI

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.