Wygraj bilety na Kabaret Skeczów Męczących! [WYNIKI]

Otrębusy

Wspólnie z organizatorami występu Kabaretu Skeczów Męczących w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach zorganizowaliśmy konkurs dla czytelników WPR24.pl. Do wygrania dwie podwójne wejściówki!

Będzie to 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących. Przez ten czas na scenie KSM zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci dwóch podwójnych zaproszeń na występ „15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących”. Zasady są takie same jak w naszych poprzednich konkursach, czyli kto pierwszy ten lepszy! Zatem wejściówki zgarną dwie osoby, których maile jako pierwsze dotrą do nas o godz. 12.00 w piątek (23 marca). Wiadomości wysyłajcie na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kabaret Skeczów Męczących”, zaś w treści należy podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

Zapraszamy do zabawy!

WYNIKI:
Iwona Znajdek
Ania Marzec

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.