Wygraj bilety na „Betlejem Polskie”

Konkurs

Wspólnie z zespołem Mazowsze przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Do wygrania 16 zaproszeń na przedstawienie „Betlejem Polskie”.

To widowisko oparte na dramacie Lucjana Rydla. W przedstawieniu bierze udział 150 wykonawców: aktorów, solistów śpiewaków, artystów baletu, chóru i orkiestry. – Nawiązując do najwspanialszych kart naszej historii pragniemy stworzyć nie tylko barwny, patriotyczny fresk narodowych losów, lecz przede wszystkim rozśpiewane i roztańczone widowisko pełne humoru i ognistego tańca: z chórami Aniołów, Świętą Rodziną, pełne najpiękniejszych kolęd i pastorałek – zaznaczają twórcy.

W naszym konkursie możecie wygrać kody na ten spektakl online 26 i 27 grudnia (start każdego dnia o godz. 16.00). Do rozdania mamy aż 16 kodów! Co trzeba zrobić by wygrać? Bilety trafią do pierwszych 16 osób, które we wtorek 22 grudnia, o godz. 13.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Betlejem Polskie”, w treści imię, nazwisko i numer telefonu.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.