Wygraj bilet na show Szymona Majewskiego!

Nadarzyn

10 czerwca w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury wystąpi Szymon Majewski, który zaprezentuje monolog One Mąż Show. Dla naszych czytelników mamy konkurs! Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na występ Szymona Majewskiego.

Czas płynie, a Szymon Majewski nadal ma głowę pełną pomysłów. Za każdym razem stara się rozbawić swoich widzów i słuchaczy. Satyryk ma na swoim koncie szereg audycji radiowych. W swoim dorobku zapisał także program telewizyjny „Szymon Majewski Show”, który w okresie nadawania cieszył się ogromną popularnością.

Śmiech to zdrowie, a więc warto dostarczyć sobie dużą porcję humoru. 10 czerwca w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury Szymon Majewski opowie o relacji kobieta-mężczyzna. Na warsztat weźmie… swoje małżeństwo. Na pewno będzie ciekawie. – To złożona z  przykładów i prawdziwych, zabawnych sytuacji, opowieść o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna, złośliwa i bardzo prawdziwa opowieść o kobiecie. Opowieść męża – zależnego od humorów żony i jej sposobu myślenia, zakochanego, mierzącego się ze współczesnymi stereotypami i popularnymi uprzedzeniami zarówno swojej żony, jak i jej koleżanek. Spektakl ilustrowany zdjęciami z historii małżeństwa państwa Majewskich – prezentują organizatorzy. 

Nadal można nabyć wejściówki na występ Szymona Majewskiego. Od poniedziałku do czwartku sprzedaż biletów prowadzona jest w kasach NOK w godzinach 13.00-19.00, zaś w piątki 10.00-17.00. Cena: 50 zł, z kartą mieszkańca 45 zł.

Dla naszych czytelników mamy wspaniałą niespodziankę! Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na monolog Szymona Majewskiego One Mąż Show. Co zrobić, aby zdobyć wejściówki? Zasady są proste. Wygrywa osoba, która 7 czerwca (środa) jako pierwsza o godz. 12.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Szymon Majewski”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Zwycięzca: Patryk Bęza

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.