Wyczaruj pierniki w Centrum Janki

Janki

Centrum Handlowe Janki zmieni się w... Fabrykę Pierników. Na najmłodszych gości czekać będą konkursy, zabawy i wiele innych atrakcji.

Z okazji zbliżających się Mikołajek w Centrum Handlowe Janki na dwa dni stanie się Fabryką Pierników. – Fabryka Pierników, która już w najbliższy weekend pojawi się w Centrum Janki to duża dawka pozytywnej energii świątecznej oraz zapowiedź gwiazdkowych smaków i zapachów. Zapraszamy wszystkich miłośników łakoci do odwiedzenia Janek w dniach 3-4 grudnia oraz stworzenia dla bliskich słodkiego prezentu – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

W szale przedświątecznych zakupów często towarzyszą nam dzieci. Dzięki Fabryce Pierników najmłodsi nie będą się nudzić. Wręcz odwrotnie kreatywnie spędzą czas. W weekend 3 i 4 grudnia dzieci będą mogły samodzielnie przygotować aromatyczne pierniki. Pomogą im w tym animatorzy. Po przygotowaniu słodkich przekąsek najmłodsi zajmą się ich dekorowaniem przy pomocy lukru i kolorowych posypek.

To jednak nie koniec. W Fabryce Pierników nie może zabraknąć konkursów, zabaw i gier oraz.. Świętego Mikołaja, który dla każdego będzie miał słodki upominek.

Fabryka Pierników w Centrum Handlowym Janki będzie działać 3 i 4 grudnia w godzinach 12.00 – 18.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.