Wybierz się na „fajfy”

Pruszków

Już 19 sierpnia w Parku Kościuszki w Pruszkowie ponownie usłyszymy przeboje lat 50., 60. i 70. . Wszystko za sprawą kolejnego Wieczorku Tanecznego.

Trzeba przyznać, że tegoroczne potańcówki organizowane w Parku Kościuszki przypadły do gustu mieszkańców. Najbliższa okazja do tego, by wybrać się na „fajfy” będzie już 19 sierpnia.

O oprawę muzyczną wieczoru zadba zespół Marcele. Kapela gra skoczną i żywiołową muzykę lat 50., 60. i 70. Nie zabraknie więc największych hitów Filipinek, Jacka Lecha, Karin Stanek czy Janusza Laskowskiego. W trakcie sierpniowej potańcówki nie zabraknie też podróży muzycznej do krainy twista.

Wyjątkowy klimat zapewnią brzmienia gitar z tamtego okresu, saksofon oraz charyzmatyczna wokalistka – Nina Kodoroska. Szykujcie się na niezapomniany wieczór – wspaniała muzyka, świetna zabawa i dużo tańca!

Impreza rozpocznie się o godz. 19.00 w piątek 19 sierpnia w Parku Kościuszki.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.