WuKaDka gra z Orkiestrą

Region

Już niebawem 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Praca w sztabach wre, darczyńczy przygotowują masę niespodzianek na licytacje. Wśród nich jest Warszawska Kolej Dojazdowa.

WKD od wielu lat włącza się w licytacje na rzecz WOŚP. Nie inaczej jest w tym roku. Miłośnicy przewoźnika mogą liczyć na niezwykłe przedmioty, które będzie można wylicytować w lokalnych sztabach – w Grodzisku Mazowieckim, Podkowie Leśnej, Brwinowie, Pruszkowie, Milanówku i Michałowicach.

Poza gadżetami z logo WKD, zaproszenia do spędzenia jednego dnia w Wydziale Napraw i Utrzymania Taboru, czy biletu na specjalny przejazd na trasie Podkowa Leśna Główna – Komorów – Podkowa Leśna Główna, będzie można wylicytować przedmiot specjalny. Będzie to jeden z haków kolejowych do mocowania szyn.

Mamy dla Państwa również niespodziankę – do grodziskiego sztabu na licytację został przekazany jeden z haków kolejowych służących do mocowania szyn do podkładów wykonanych specjalnie na uroczystą inaugurację robót budowlanych drugiego toru od Podkowy Leśnej do Grodziska Mazowieckiego. Zapraszam do licytowania naszego pamiątkowego haka jak i innych przedmiotów przekazanych przez WuKaDkę do sztabów – poinformował Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD.

Poza wsparciem WOŚP przez licytację, WuKaDka wspiera akcję pośrednio. Wolontariusze w dniu Finału – 29 stycznia – będą mogli liczyć na bezpłatne przejazdy WKD na całej linii, wszystkimi pociągami. „Biletem” wolontariuszy mają być ich identyfikatory WOŚP. Do tego wszystkie wolne nośniki reklamowe WKD przekazała na cele promocji działań podjętych przez lokalne sztaby na rzecz 31. Finału WOŚP.

W niedzielę, 29 stycznia, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na urządzenia do wczesnego wykrywania i przyspieszenia diagnostyki zakażeń sepsą. Dzięki nim będzie można wcześniej włączyć odpowiednie leczenie i skutecznie ją wyleczyć.

W planach jest kupno m. in. urządzenia do identyfikacji mikroorganizmów, komory laminarne do laboratoriów mikrobiologicznych, czy urządzenia do identyfikacji mikroorganizmów itp.

A Wy? Gracie z WOŚP?

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “WuKaDka gra z Orkiestrą”

 1. Waszek pisze:

  Dziękuję za ostrzeżenie o wolontariuszach w pociągach

 2. Waszek pisze:

  Dziękuję za ostrzeżenie o wolontariuszach w pociągach.

 3. Anonim pisze:

  Znów bedą żebrać dla cwaniaka.

 4. tabula rasa pisze:

  Nigdy nie dałem owsikowi ani złotówki na jego prywatne potrzeby. Niech idzie do roboty i sobie zarabia, jak każdy uczciwy człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły