Wrak Race w Brwinowie

Brwinów

Coś dla miłośników motoryzacji i mocnych wrażeń. 2 września w Brwinowie odbędzie się Wrak Race, w którym wezmą udział pojazdy o wartości do 1 tys. zł.

Ostra jazda, adrenalina, ogromne emocje i wyjątkowe pojazdy – właśnie tak ma wyglądać wrześniowa impreza. Wrak Race odbędzie się przy ul. Pszczelińskiej 99. – Są to wyścigi aut o wartości maksymalnie do 1 tys. zł, udekorowanych i zmodyfikowanych według fantazji i uznania uczestników. Do wyścigu może przystąpić każda osoba z ważnym prawem jazdy min. kategorii B oraz mająca ukończone 18 lat – informuje Karina Szpiglewska ze Szpila Team, który organizuje Wrak Race.

Na torze w Brwinowie będzie się działo. Organizatorzy przygotowani są na start 100 załóg. Trwają zapisy do udziału we Wrak Race, formularz dostępny jest tu się tu. Wpisowe kosztuje 200 zł. – Nieodzownym elementem każdego Wrak Race’a są stłuczki i łuna kurzu unosząca się nad torem. Zdecydowanie jest to sport dla osób, które nie boją się ubrudzić i liczą na spędzenie dnia w przyjaznej i emocjonującej atmosferze. Oczywiście, aby wyścig był udany, ważni są dopingujący załogi kibice. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny – przedstawia Szpiglewska.

Zapowiada się świetna zabawa, ale we Wrak Race nie zabraknie rywalizacji. – Walczyć jest o co, ponieważ, oprócz nagród za pierwsze trzy miejsca osób, które zrobią największą ilość okrążeń, przygotowaliśmy nagrody dla zwycięzców w wielu innych kategoriach. Będą to puchary i upominki za wygraną w biegu handicup (dla osób, które odpadły w poprzednich biegach), za najlepszą stylizację samochodu, dla najlepszej załogi kobiecej oraz dla najszybszej załogi – podają organizatorzy.

Tor znajduje się za stacją paliw BP na terenie gospodarstwa po byłej szkole rolniczej w Pszczelinie (ulica Pszczelińska 99, mapkę znajdziecie tutaj). Impreza odbędzie się 2 września (sobota) o godz. 7.30!

Patronat medialny nad wyścigiem Wrak Race w Brwinowie objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.